Zanikające rzeki: niewyjaśnione zniknięcie zbiornika w Nowej Zelandi podczas trzęsienia ziemi

HUNTSBURY, NZ –36 milionów litrów wody tajemniczo zniknęło ze zbiornika w Huntsbury w Nowej Zelandii wkrótce po trzęsieniu ziemi 22 lutego w Christuchurch 6.3 w skali Richtera.
Te zjawiska mogły mieć miejsce w przeszłości ale teraz odbywają się w większej częstotliwości. Nasza planeta przechodzi poważne zmiany pod naszymi stopami. Ta geologiczna deformacja przyśpieszy i stanie się bardziej wszechobecna w wyniku wzrostu zmian na ziemi. –The Extinction Protocol

Fenomen znikania rzek nabiera tempa: Całą rzeka zniknęła przez noc w rejonie Nizhny Novgorod, na południe od Moskwy w 2005 roku. Zobacz Rosja.  W 2007 roku, cała rzeka zniknęła w Chile w wyniku trzęsienia ziemi. Zobacz Chile.  W jednym z najdziwniejszych zdarzeń ze wszystkich cała rzeka Iska  zniknęła przez noc na Słowenii, mieszkańcy donosili o tajemniczym głośnym huku i drganiach ziemi.  Zobacz Slowenia.  (Video)
Reklamy

Informacje o Protokół wyginięcia

The Extinction Protocol: 2012 and beyond
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktywność sejsmiczna, Ekstremalne zjawiska pogodowe, Niewyjaśnione tajemnice, Zmiany na ziemi. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s