Banda dzikich kotów ‚wielkości psów’ terroryzuje Australijskie osiedle

AUSTRALIA, MOOROOKA – Dzikie koty „rozmiarów psów” terroryzują mieszkańców Moorooka już od ponad roku. W zeszłym tygodniu koty zmaltretowały jednego mieszkańca i jego psa. Rezydenci Lincoln ST mówią że byli podrapani, pogryzieni i zastraszeni przez bandy kotów. Już pięć razy prosili władze o usunięcie kotów, ale te odpowiedały że to obywatele sami powinni poradzić sobie z tym problemem. Jednakże teraz władze zmieniły zdanie i podjęły kroki mające na celu oczyszczenie ulic z dzikich kotów. Rzecznik powiedział, że koty miały właściciela który oddał je na przeniesienie w inne miejsce. Mieszkańcy jednak twierdzą, że niektóre z tych kotów były dzikie. Marlene Jans wyprowadzała swojego pół rocznego terriera na spacer w zeszły poniedziałek, gdy dwa wielkie koty ją zaatakowały. „Przechodziłam przez drogę, było ciemno i nie mogłam ich zauważyć” – zeznała Pani Jans. „Nagle, bum, jeden rzucił się na mojego psa, a drugi na mnie. Ugryzł mnie w nogę, pobiegłam po psa bo mocno jęczał. Musiałam je kopnąć. Bardzo się bałam i byłam cała zakrwawiona”. Jej rany zostały zainfekowane i musiała pozostać pod obserwacją na noc. „Na przedmieściach często można spotkać duże ilości kotów, które są dokarmiane przez ludzi, a teraz jest sezon rozrodczy”.–City South
To już trzecie doniesienie o incydencie związanym z dzikimi zwierzętami tworzącymi grupę i terroryzujących ludzi oraz inne zwierzęta w przeciągu ostatnich dwóch miesięcy. Uznajemy to za kolejne ostrzeżenie które ukazuje nam, że życie na planecie zmienia się tak jak i sama planeta, co wpływa na dziką zwierzynę.
Reklamy

Informacje o Protokół wyginięcia

The Extinction Protocol: 2012 and beyond
Ten wpis został opublikowany w kategorii Agresywne zachowanie dzikich zwierząt. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s