Wzrost anomali magnetosfery

ŚWIATŁA PÓŁNOCY: Czasem zorze polarne się zdarzają. Zeszłej nocy spektakularne ukazały się spektakularne światła na niebie Norwegii, nie sprowokowane silnym wiatrem słonecznym –Space Weather
2006                                                                                               2011
Powyżej: Odczyty danych na temat występowania zórz polarnych w 2006 roku podczas silnych wiatrów słonecznych i aktualne 2011 odczyty zórz bez wiatrów słonecznych. Poniżej magnetosfera, która przechodzi od maksymalnego spalenia do prawie niewidzialności w 2 godziny – co się dzieje z główną linią obrony naszej planety?
Niski poziom wiatrów słonecznych, brak dziur koronalnych, całkowite ominięcie ziemi przez erupcję na słońcu 28 marca – Co więc tak mocno magnetosfera przeżywa?
ZAĆMIENIE: Ostatnie odczyty magnetosfery z danych USGS były prowadzone 8 marca 2011 – 3 dni przed trzęsieniem ziemi o sile 9.0 w Japonii. Dwa główne ośrodki dostarczające danych na temat magnetosfery, USGS i Japońskie NICT, oba nie były aktualizowane.USGS
Reklamy

Informacje o Protokół wyginięcia

The Extinction Protocol: 2012 and beyond
Ten wpis został opublikowany w kategorii Zjawisko na słońcu, Zmiany na ziemi. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s